Опубликовано 21 января, 2020 в Информация
 
 

PolBox.TV — Polska telewizja online dla każdego

Polska telewizjaPolBox.TV to świetna oferta dla osób niekorzystających z tradycyjnej telewizji oraz dla tych, którzy przebywają za granicą i tęsknią za oglądaniem polskich kanałów telewizyjnych. Świetnie sprawdza się też w przypadku, kiedy oferta telewizji, z której korzystamy, jest dla nas niewystarczająca, ale też w sytuacjach, kiedy mamy ochotę obejrzeć konkretny film, lub kiedy lubimy oglądać polskie seriale, których w zagranicznych ofertach znaleźć nie sposób. Możemy oglądać zarówno rodzime kanały telewizyjne, filmy w przeróżnych dostępnych kategoriach jak też polskie seriale i te zagraniczne.

Oglądaj seriale online dzięki telewizji internetowej

PolBox.TV, dzięki swojej wciąż rozbudowywanej Wideotece: umożliwia swoim klientom nie tylko oglądanie filmów pełnometrażowych, ale również seriali. Wprawdzie, jeśli chodzi o polskie seriale, to w samej Wideotece wybór, póki co, jest jeszcze dosyć skromny, ale wciąż pozostają seriale dostępne na kanałach telewizyjnych prezentowanych przez tę platformę. Jeśli natomiast oglądanie seriali online sprawia Ci frajdę w ogóle, to Wideoteka oferuje w tej chwili 20 pozycji, posegregowanych według gatunku, w którym dane serie powstały.

Oglądaj seriale online nawet na wakacjach!

O tym, że seriale mogą uzależniać, dyskutować chyba nie trzeba. Każdy z nas zna prawdopodobnie osobę, którą trudno odciągnąć od telewizora, kiedy akurat wyświetlany jest kolejny epizod ulubionej serii i nie wyobraża sobie opuścić kilka odcinków, np. podczas wakacji czy pobytu w szpitalu.

Dziś już nie jest to konieczne. Dla abonentów polskiej telewizji internetowej PolBox.TV w takim przypadku jedyną przeszkodą może się bowiem okazać brak dostępu do internetu. Czy to polskie seriale, czy też te zagraniczne, można bowiem oglądać w dowolnej części świata, korzystając z urządzeń mobilnych. Wystarczy do tego nawet najniższy z oferowanych abonamentów, a także smartfon lub tablet z odpowiednią aplikacją. Warto tutaj również wspomnieć o funkcji opóźnienia emisji, która doskonale sprawdza się w przypadku wyjazdu do kraju znajdującego się w innej strefie czasowej, a dzięki której możemy oglądać seriale online (i nie tylko) w dogodnym dla nas czasie.

Już teraz PolBox.TV zaprasza do skorzystania ze specjalnej 3-dniowej oferty promocyjnej, która gwarantuje Ci polską telewizję online zupełnie za darmo. W trakcie okresu testowego każdy z Klientów będzie mógł zapoznać się z proponowaną ofertą, rozkochać się w możliwościach i kolejno stać się stałym Klientem. Niech dostęp do polskich seriali i całego pakietu zawita w Twoim domu już dziś, gdyż PolBox.TV to gwarancja satysfakcji dla Ciebie i całej Twojej rodziny.